Co zyskujesz z zawodowym konferansjerem?

Rola konferansjera nie zaczyna się i nie kończy na zapowiadaniu występów zaproszonych gości.

Konferansjer jest Twoim rzecznikiem na scenie. Reprezentuje Cię przed setkami zgromadzonych widzów i przed zaproszonymi gośćmi. Od tego, jak poprowadzi wydarzenie, będzie zależała opinia o Tobie jako organizatorze eventów! Stać Cię na to, aby nie powierzać jej profesjonaliście?

Oto, co mogę Ci zaproponować:

Dokładne rozplanowanie wydarzenia i ścisła współpraca z obsługą techniczną

Przestań się martwić o obsuwy, awarie dźwięku, niedostateczne oświetlenie czy brak wody dla przemawiających. Spotkanie będzie dopięte na ostatni guzik w każdym aspekcie. Osobiście zadbam o to, aby wydarzenie rozpoczęło się o czasie, przebiegło zgodnie z harmonogramem i zakończyło się burzą oklasków – bez żadnych niespodzianek!

Występujący mają zapewnione doskonałe warunki, widzowie są zachwyceni, wszystko poszło jak z płatka. A Ty? Ty spijasz śmietankę – okazałeś się wytrawnym organizatorem!

Pełne skupienie audytorium

Moją rolą jako konferansjera nie jest zapowiadanie gości, lecz robienie tego w taki sposób, aby słuchacze nie mogli się doczekać kolejnych wystąpień. Wiem, jak przykuć i utrzymać uwagę widza przez całe spotkanie, nawet jeśli trwa wiele godzin. Umiem rozładować atmosferę, zbudować napięcie albo dać uczestnikom chwilę wytchnienia, po której będą chcieli więcej!

Autorytet przemawiających i renoma eventu

Buduję emocje, ale też jak najlepszy wizerunek występujących. Odpowiednia zapowiedź sprawia, że widzowie nie mają wątpliwości co do autorytetu mówcy ani rangi wydarzenia, w którym uczestniczą. Dzięki temu słuchają jeszcze uważniej i mają poczucie dobrze spędzonego czasu.

Profesjonalny wizerunek organizatora oraz sponsorów wydarzenia

Doskonała realizacja harmonogramu, żywe zainteresowanie słuchaczy, zero wpadek – możesz być pewien, że taki event zostanie dobrze zapamiętany, a Ty razem z nim. Oprawa i przebieg wydarzenia sprawią, że kolejne edycje przyciągną nie tylko uczestników, ale też sponsorów, którzy będą chcieli uczestniczyć w fachowo prowadzonym wydarzeniu.

Co mnie wyróżnia?

Jestem na scenie od blisko 10 lat. Na swojej liście mam kilkadziesiąt eventów, wydarzeń, szkoleń. Prowadziłam koncerty, wydarzenia muzyczne, eventy wręczenia nagród oraz imprezy masowe na 1,5 tys osób. W Wielkiej Brytanii miałam przyjemność prowadzić serie eventów m.in. dla ExcellenceVale, Asbiro Investors czy WOŚP, co daje łączną publiczność 40 000 widzów. Zapowiadałam najpopularniejszych mówców w Polsce: Mateusza Grzesiaka, Jakuba B. Bączka, Joannę Ceplin, Wojciecha Orzechowskiego i licznych biznesmenów.

Specjalizuję się w wydarzeniach biznesowych, szkoleniowych i muzycznych.

Prowadzę m.in.:

  • konferencje,
  • panele dyskusyjne,
  • aukcje.

Mam wieloletnie obycie ze sceną i czuję się na niej lepiej niż ryba w wodzie! Zapowiadałam śmietankę polskich public speakerów i ludzi biznesu, występowałam przed najbardziej szacownymi i wymagającymi audytoriami.

Nie tracę głowy nawet na chwilę. Co ważne, nie tracę też uśmiechu! Zapewniam energetycznie poprowadzone spotkanie, podczas którego nie zabraknie żartów (zawsze na miejscu i zabawnych, nierzadko – sytuacyjnych). 

Charakterystyczny i doskonale wytrenowany wokal radiowca przyciąga uwagę widzów i sprawia, że ludzie chcą mnie słuchać, a to, co mówię, momentalnie zapada w pamięć.

Jako praktyk sceny wiem, że występ to zaledwie wisienka na torcie. Do każdego wydarzenia przygotowuję się długo i starannie. Zapoznaję się z życiorysem i dokonaniami zaproszonych gości, docieram do ciekawostek. To pozwala mi przedstawić ich jako postacie nie tylko poważane i kompetentne, ale też barwne, interesujące i warte wysłuchania – czyli tak, jak na to zasługują!