Pokaż emocje, a przyciągniesz tłumy

Nie ma znaczenia, czy organizujesz ogromną konferencję czy skromne spotkanie. 

Okiem kamery jestem w stanie pokazać Twój event jako coś, co warto, co trzeba przeżyć!

Zaprezentuj swoje wydarzenia magnetycznie i emocjonująco. 

Utrwal najważniejsze momenty, a Twój event nie skończy się, gdy scena opustoszeje! Będzie trwał i każdego dnia docierał do nowych odbiorców, prelegentów i sponsorów. 

Co Ci da filmowa relacja z eventu?

Reklama kolejnej edycji Twojego wydarzenia

Jak najlepiej przyciągnąć uczestników kolejnej edycji eventu? Pokaż im, jak fajnie było ostatnim razem!

Twój dobry wizerunek
jako organizatora

Relacja video najlepiej pokaże, że Twój event był dopięty na ostatni guzik. Wkładasz mnóstwo czasu, środków i zaangażowania z stworzenie dobrego wydarzenia, więc pokaż to!

Atrakcyjna prezentacja sponsorów wydarzenia

Twój sponsor chce, żeby event, w który inwestuje, przynosił mu korzyści. Dzięki relacji pokażesz go światu w wartościowy marketingowo sposób.

Materiał promocyjny
wielokrotnego użytku

Film z relacji możesz umieszczać w swoich social mediach, na stronie WWW, w mailingach i reklamach. Jedna relacja dostarczy Ci materiału do wielu kampanii!

Szeroki zasięg oddziaływania

Każdy uczestnik będzie chciał się odnaleźć na relacji z wydarzenia. Każdy prelegent będzie chciał się nią pochwalić! Twoi goście chętnie rozpromują wydarzenie, jeśli tylko dasz im atrakcyjny materiał.

Relacja autentyczna i pełna pozytywnych emocji

Rozmowy z uczestnikami, odpowiedni montaż i muzyka - to buduje pozytywny i wciągający obraz Twojego wydarzenia. Emocji uczestników nie oddadzą żadne słowa, za to film je dodatkowo wzmocni!

Zobacz moje video - relacje z eventów

Tworzę relacje z eventów od A do Z

Nieważne, czy organizujesz spotkanie networkingowe, warsztaty autoprezentacji czy szalony rajd ulicami San Marino. W moim filmowym portfolio znajdziesz realizacje z najróżniejszych dziedzin, w całkowicie odmiennych stylach. Łączą je dwie rzeczy – fachowość wykonania i dobra energia płynąca z ekranu!

 

Film z wydarzenia... i co dalej?

Nawet najbardziej interesująca relacja nie spełni swojej roli, jeśli nie przyciągniesz widzów. 

Dlatego po realizacji filmu nie pozostawiam Cię samego. Wykorzystuję swoją wiedzę marketingową, żeby wskazać Ci skuteczne metody dystrybucji oraz promowania treści. Zwiększ zasięg oddziaływania!

Napisz na kontakt@annaoszajca.pl i zamów relację z eventu!