Zacznij korzystać z mocy videomarketingu!

Marketing coraz szybciej zmierza w stronę video. I dobrze!

Korzystając z video, oddziałujesz jednocześnie obrazem, tekstem, gestem, muzyką –
całą gamą środków w jednym czasie.

Twoi odbiorcy poszukują angażujących przekazów.

A zatem: czy korzystasz już z videomarketingu?

Proponuję Ci materiały video, dzięki którym:

Jak sprawić, żeby w potoku materiałów video
akurat twój przykuł uwagę?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu medialnemu i scenicznemu jestem w stanie dać Ci więcej niż film.

Materiały, które tworzę (przy współpracy z doskonałymi grafikami, fotografikami, wizażystami, stylistami), wyróżniają się artystycznym sznytem, dynamiką i pełną spójnością stylistyczną. Nic nie jest przypadkowe!

Nie proponuję Ci zwykłego filmu, lecz materiał, który będzie tak samo unikatowy, jak Twoja marka czy produkt. Dopieszczony w każdej sekundzie, gruntownie przemyślany i gustowny. Wszystko po to, żebyś naprawdę się wyróżnił.

Jakie filmy biznesowe mogę stworzyć dla Ciebie?

Kursy online

Chcesz stworzyć własny produkt szkoleniowy wideo? Zapraszam przed kamerę! Niech profesjonalna oprawa wizualna stanie się Twoim atutem i odróżni Cię od konkurencji. Klienci to docenią, bo piękna forma to przyjemniejsza nauka!

Prezentacja firmy

Pokaż swoim kontrahentom i klientom, jak wygląda Twoja firma. Niech zobaczą, jak pracujecie, jakim zapleczem dysponujesz oraz że Twoja załoga daje z siebie wszystko. Pokaż dzień w Twojej firmie i to, z czego jesteś dumny. Jednym słowem: pokaż, że opłaca się pracować właśnie z Tobą.

Employer branding

Rekrutujesz? Film szybko zaprezentuje Cię kandydatom. Pokaż, co oferujesz, jakie są warunki pracy, jak wyglądają stanowiska, a przede wszystkim to, że Twoja firma to miejsce, w którym ludzie dobrze się czują i chcą tu być. Ogłoszenie tego nie potrafi, ale z filmem to proste!

Prezentacja produktu

Masz świetny produkt albo usługę. Jak o nim opowiedzieć? Zamiast podawać nudne parametry albo tłumaczyć, co oferujesz, zaprezentuj to w użyciu i pokaż rezultaty stosowania! Opowiedz historię swojego produktu albo pokaż, jak można go użyć w nietypowy sposób. Raz wykonany materiał możesz prezentować tak często, jak potrzebujesz: na spotkaniu z klientem lub podczas negocjacji z kontrahentem, na targach branżowych albo w mediach społecznościowych, w mailingu czy na WWW.

Video personalne

Kreujesz markę osobistą? Wideo jest dla Ciebie idealnym medium. Pokaż się od najlepszej strony – jako profesjonalista i osoba, której działalność warto śledzić. Możesz nagrać, jak wygląda Twój dzień, jak idą prace nad nową usługą, dzielić się wiedzą lub ideą, nagrywać live’y – a przede wszystkim budować trwałą i autentyczną relację z klientami. Gdy dobrze Cię poznają, zapomną o istnieniu konkurencji!

Relacje z eventów

Organizujesz event? Przemawiasz? Pokaż, że wydarzenie było zorganizowane na światowym poziomie, a publiczność nie mogła oderwać oczu od sceny. Pokaż miłą atmosferę i zadowolonych uczestników. Ci, którzy nie byli, zobaczą na własne oczy, że warto kupić bilet na Twoje kolejne wydarzenia. Ci, którzy byli, z radością obejrzą się na filmie. I pokażą go innym.

Jak pracuję?
Dowiedz się, jak wygląda tworzenie filmu biznesowego.

Przed zdjęciami
Na planie
Po nagraniach

Działam wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie. Dwie kamery, kompletne oświetlenie, mikrofony krawatowe – to dopiero początek. Materiał może być realizowany w studio, w Twojej firmie, w plenerze lub w dowolnym miejscu UK oraz Polski.

Dzień zdjęciowy poprzedzają szczegółowe ustalenia. Wspólnie wybieramy najlepszy format i środki przekazu, które zrealizują Twój cel.

Przygotowaniom poświęcam wiele czasu i uwagi, a Ty bierzesz w nich aktywny udział. Dzięki temu na planie doskonale wiemy, do czego dążymy i jak to uzyskać.

Na planie wkładam wiele energii w to, abyś był zrelaksowany i wypadł profesjonalnie przed kamerą. Możesz liczyć na moje porady i wskazówki dotyczące prezencji, mowy ciała i artykulacji.

Dbam o to, aby podczas nagrań panowała dobra atmosfera – żebyś mógł się rozluźnić, zachowywać się swobodnie i jak najlepiej przekazać to, co masz do powiedzenia. Na bieżąco kontroluję każdy aspekt Twojego wystąpienia i moderuję je, aż osiągniemy zadowalający Cię efekt.

Jeśli chcesz być idealnie przygotowany do wystąpienia przed kamerą, mogę Ci zaproponować prywatne lekcje wystąpień medialnych i autoprezentacji.

Jeśli jest taka potrzeba, do nagrań angażuję stylistę i wizażystę, żeby wszyscy przed kamerą wyglądali – a więc też czuli się – naprawdę dobrze.

Co więcej, przy okazji nagrywania możliwe jest wykonanie fotografii – zarówno backstage’a (ujęcia pokazujące od kuchni naszą wspólną pracę na planie), jak i profesjonalnej sesji zdjęciowej. To pozwoli Ci wypromować film na długo przed jego publikacją.


Materiał trafia na „stół montażowy”. Na tym etapie wybieram najlepsze ujęcia, szukam muzyki, która nada charakteru, a jeśli uzgodnimy to wcześniej, dodaję napisy, animacje i inne efekty – pamiętaj, że w filmie nie ma ograniczeń!

Po tym etapie film trafia do Twojej akceptacji.

 

Ile kosztuje film biznesowy?

Filmów nie produkuję taśmowo, lecz podchodzę do Twoich potrzeb indywidualnie i dążę do stworzenia materiału uszytego na miarę Twojej firmy. Dlatego cena i warunki współpracy są ustalane, gdy poznam wszystkie Twoje oczekiwania.  

Wycena jest zależna m.in. stopnia skomplikowania filmu, liczby dni zdjęciowych, angażowania dodatkowych osób (np. stylisty). Wszystko to ustalamy na samym początku, a pracę rozpoczynamy po zaakceptowaniu kosztów.