fbpx

Wywiad z Łukaszem Krasoniem

Dzisiaj w Lunch LIVE 310 na Facebooku moim gościem był Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny. Osoba absolutnie wyjątkowa nie ze względu na to, że jest pierwszym polskim niepełnosprawnym speakerem motywacyjnym, ale ze względu na to, że dla niego nie ma niemożliwego!

Z Łukaszem rozmawialiśmy o tym, czym naprawdę jest niepełnosprawność i o tym, jak z ewidentnej słabości zrobić swój atut. Jak ludzie reagują, gdy niepełnosprawny wychodzi na scenę. Jak pozostać autentycznym, kreując wizerunek, a wreszcie o tym, jakie jest jego WHY i dlaczego także Ty powinieneś znaleźć swoje.

Zapraszam do oglądania i obserwowania Łukasza na FB.

Wywiad z Łukaszem Krasoniem [Lunch LIVE 310]

Według Wikipedii: "mówca motywacyjny, autor oraz pierwszy niepełnosprawny trener rozwoju osobistego w Polsce"W rzeczywistości: człowiek wymykający się wszelkim schematom oraz… kandydat na posła na Sejm RP :)Moi drodzy, po prostu Łukasz Krasoń!Rozmawialiśmy o tym, czym jest niepełnosprawność. O tym, czy aby na pewno pełnosprawni są w pełni sprawni. O wartościach, autentyczności i tworzeniu spójnego, prawdziwego wizerunku tak w sieci, jak i poza nią.Wsłuchaj się uważnie. Po tym wywiadzie będzie chciało Ci się śmiać z tego, co jeszcze wczoraj nazywałeś przeszkodą. __________________________________Co więcej?Do dziś do 15:00 możesz skorzystać z rabatu £25 na warsztaty kręcenia LIVE i autoprezentacji w mediach. To już jutro! Więcej info >>> https://annaoszajca.com/warsztaty/

Opublikowany przez Anna Oszajca Piątek, 11 października 2019

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email